اخبار

1399/8/20 سه‌شنبه
تجلیل از واحدهای تولیدی و خدماتی نمونه استان در سال 99
همزمان با 18 آبان روز ملی کیفیت، مراسم تجلیل از واحدهای نمونه استانی و اعطای تندیس و لوح تقدیر به واحد تولیدی سیم و کابل ابهر و ترانسفورماتورسازی کوشکن و واحد خدماتی سردخانه پگاه زنجان با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی به صورت محدود در محل واحد تولیدی و خدماتی برگزار شد. 
به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد استان زنجان، داود کارگرزاده مدیر کل استاندارد استان زنجان، در این مراسم با تبریک روز ملی کیفیت، از واحدهای تولیدی سیم و کابل ابهر، ترانسفورماتورسازی کوشکن و واحد خدماتی سردخانه پگاه که در رعایت استانداردها و افزایش سطح کیفیت تولیدات و خدمات خود تلاش می کنند، تجلیل کرد.
کارگرزاده،  با اشاره به شاخص های کیفی برای انتخاب واحدهای نمونه اظهار کرد: عواملی که مورد ارزیابی واحدهای نمونه قرار می گیرد، استمرار در حفظ پروانه کاربرد علامت استاندارد، عدم وجود موارد نقص بحرانی و عمده در فرآورده های مورد ارزیابی، مشارکت واحد در تدوین استانداردهای ملی و بین المللی، میزان صادرات واحد تولیدی، تعداد کل پروانه های کاربرد علامت استاندارد، دارا بودن گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت، میزان فعالیت آموزشی مدیران کنترل کیفی و ارتقاء سطح فناوری، تکنولوژی و چگونگی روش ساخت و تولید است که از بین واحدهای تولیدی که وارد عرصه رقابت جهت انتخاب واحد نمونه شدند، واحد سیم و کابل ابهر و ترانسفورماتورسازی کوشکن در عرصه تولید و واحد خدماتی سردخانه پگاه زنجان نیز در عرصه خدمات، موفق به کسب واحد نمونه استانی شده است.
مدیر کل استاندارد استان زنجان یادآور شد، هر شرکتی که بتواند فرآیندها و سیستم های کاری خود را طوری طراحی و ایجاد کند که خواسته ها و الزامات مشتری را برآورده کند، به بحث کیفیت دست پیدا کرده است..
وی اظهار کرد:  انتظار می رود  واحد های تولیدی و خدماتی نمونه استان با پشتکار و تلاشی که در میان پرسنل شرکت وجود دارد، گام های بلندتری جهت دریافت تندیس کشوری بردارند.
در پایان با اهداء تندیس واحد نمونه و لوح سپاس از خدمات شرکت سیم و کابل ابهر، ترانسفورماتورسازی کوشکن و سردخانه پگاه زنجان به عنوان واحد تولیدی و خدماتی نمونه استان تقدیر به عمل آمد.
 
عكس هاي مرتبط :

نسخه قابل چاپ
بيشتر