منو اشيا عمودي
صفحه اصلي
آخرين بروزرسانی
آلبوم تصاوير
اخبار
اخبار اسلایدی
ادرس
اطلاعیه ها
اطلاعیه ها
انتقادات و پیشنهادات
اوقات شرعي
ایکون چپ
بازديدها
پیوندها
پیوندهای مرتبط
جستجو
دسترسی سریع
رکورد هاي بروزشده
رويدادها
زبان
زمان ديجيتال سرور
زیر پورتال ها
سامانه ها
سایت استانی
سرویس های داخلی
کپی رایت
لوگوها
لینک راست
لینک رو هدر
متون عمومي
متون عمومي
منو
منو
نظرسنجی
نوار راهبري
وب سايت ها
وب سايت ها
وزارتخانه ها
ورود

اخبار

1398/5/20 يكشنبهمدیر کل استاندارد استان زنجان:
درانعکاس موضوعات استاندارد و کیفیت نیازمند مشارکت بیش از پیش رسانه ها هستیم
مدیرکل استاندارد استان زنجان، بمناسبت پاسداشت روز خبرنگار و گرامیداشت شهید زنده یاد محمودصارمی، در دیدار با مدیر مسئول و سردبیر برخی از رسانه های استان، اظهار کرد: رسانه ها در تحقق شعار رونق تولید و نیزدر اشاعه فرهنگ استاندارد در جامعه نقش بسزایی دارند.
به گزارش روابط عمومی ادار کل استاندارد استان زنجان، داود کارگرزاده، مدیر کل استاندارد استان، روز یکشنبه با حضور در دفاتر برخی از خبرگزاری ها و روزنامه های استان، از تلاش ها و حضور فعالانه و مؤثر همکاران این رسانه ها، در عرصه خبر و اطلاع رسانی، قدردانی کرد.
کارگرزاده، با بیان اینکه: ما امروزه برای نهادینه کردن اشاعه فرهنگ استاندارد در بین عموم شهروندان و اقشار مختلف جامعه، نیازمند مشارکت بیش از پیش رسانه ها هستیم افزود: اکثر رسانه های استان، برای دستیابی به اهداف این اداره کل، توانسته اند با بکارگیری نیروهای کارآمد و پیگیرخود تعامل خوبی با اداره استاندارد استان زنجان در اطلاع رسانی دقیق اخبار و رویدارها، برقرار کرده و نسبت به انعکاس موضوعات استاندارد و کیفیت در راستای ترویج، توسعه و اشاعه فرهنگ استاندارد گام های مؤثر و مفیدی بردارند. در حقیقت رسانه ها و خبرگزاری ها با قلم توانمند خود و با استفاده از اصول و فنون خبرنگاری توانسته اند در راستای رونق تولید حرکت کرده و مثمر ثمر واقع شوند.
مدیرکل استاندارد اظهارکرد: تدوین استانداردهای صنایع دستی استان، یکی از برنامه های مهم وشاخص ما است که در دستور کار قرار گرفته و با همکاری اتحادیه ها و صنوف مربوطه و اساتید دانشگاه  و کارشناسان اداره کل استاندارد استان ، در حال تدوین و اجراست که امیدواریم  بتوانیم تا پایان سال جاری، تدوین 2 استاندارد ملی در زمینه چاقو چاروق را به پایان برسانیم.
گفتنی است؛ دیدار با مدیر مسئول،سردبیر و خبرنگاران روزنامه های صدای زنجان،مردم نو، زنگان امروز، خبرگزاری های مهرو فارس از برنامه های دیدار روز یکشنبه بود.

بيشتر
نسخه قابل چاپ