منو اشيا عمودي
صفحه اصلي
آخرين بروزرسانی
آلبوم تصاوير
اخبار
اخبار اسلایدی
ادرس
اطلاعیه ها
اطلاعیه ها
انتقادات و پیشنهادات
اوقات شرعي
ایکون چپ
بازديدها
پیوندها
پیوندهای مرتبط
جستجو
دسترسی سریع
رکورد هاي بروزشده
رويدادها
زبان
زمان ديجيتال سرور
زیر پورتال ها
سامانه ها
سایت استانی
سرویس های داخلی
کپی رایت
لوگوها
لینک راست
لینک رو هدر
متون عمومي
متون عمومي
منو
منو
نظرسنجی
نوار راهبري
وب سايت ها
وب سايت ها
وزارتخانه ها
ورود

اخبار

1398/5/22 سه‌شنبه
زنگ‌ هشدار دادستان شهرستان خرمدره به مسئولین و متولیان مراکز تفریحی درخصوص استانداردسازی تجهیزات بازی
دادستان شهرستان خرمدره، نسبت به استانداردسازی تجهیزات بازی، توسط مسئولین و متولیان مراکز تفریحی، در مهلت تعیین شده، تأکید کرد!
به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد استان زنجان، امیرحاجی قربانی،رئیس اداره استاندارد شهرستان ابهر، اظهار کرد: به منظور اطلاع ازوضعیت استانداردسازی وسایل و تجهیزات بازی مستقر در مراکز تفریحی و بوستان های شهرستان های ابهر و خرمدره، از وسایل بازی موجود درپارک ها و زمین های بازی، با حضوردادستان شهرستان خرمدره  و شهردار جدید این شهرستان بازرسی صورت گرفت.
حاجی قربانی، با اشاره به اینکه؛ اغلب وسایل بازی داری نقص عمده، توسط شهرداری از پارک ها، جمع آوری شده است، تأکیدکرد: کلیه وسایل بازی موجود در بوستان ها، تفرجگاه ها و اماکن عمومی، باید مطابق با استانداردهای نصب و بهره برداری  صورت گرفته و به تأیید سازمان ملی استاندارد برسد. در غیر این صورت، استفاده از این تجهیزات، بدون مجوز استاندارد، ممنوع است.
، مهدی اصفهانی، دادستان شهرستان خرمدره، ضمن تأکید براستانداردسازی تجهیزات بازی در مهلت تعیین شده توسط شهرداری و سایر بهره  برداران و مالکان، از خانه های بازی فعال در این شهرستان نیز بازدید کردند که درپی این بازدیدها، یک خانه بازی که بدون مجوز فعالیت، اقدام به تجهیز و ارائه خدمات به شهروندان می کرد، شناسایی وتجهیزات بازی غیراستاندارد و فاقد مجوزآن، توسط کارشناسان استاندارد شهرستان ابهر، درحضور دادستان  و شهردار شهرستان خرمدره، پلمپ شد.

نسخه قابل چاپ
بيشتر