منو اشيا عمودي
صفحه اصلي
آخرين بروزرسانی
آلبوم تصاوير
اخبار
اخبار اسلایدی
ادرس
اطلاعیه ها
اطلاعیه ها
انتقادات و پیشنهادات
اوقات شرعي
ایکون چپ
بازديدها
پیوندها
پیوندهای مرتبط
جستجو
دسترسی سریع
رکورد هاي بروزشده
رويدادها
زبان
زمان ديجيتال سرور
زیر پورتال ها
سامانه ها
سایت استانی
سرویس های داخلی
کپی رایت
لوگوها
لینک راست
لینک رو هدر
متون عمومي
متون عمومي
منو
منو
نظرسنجی
نوار راهبري
وب سايت ها
وب سايت ها
وزارتخانه ها
ورود

اخبار

1397/12/14 سه شنبهمدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری زنجان:
بکارگیری نیروهای جوانان و متخصص در واحدهای تولیدی، رونق اقتصادی استان را بدنبال دارد
مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری زنجان، به ، معاون ارزیابی انطباق اداره کل استاندارد استان زنجان و بانوان این اداره کل، از واحد تولیدی مزرعه آفتاب دکانا بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد استان زنجان، ماهرخ بلوری، مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری زنجان، به همراه حمیرا آهنی، معاون ارزیابی انطباق اداره کل استاندارد استان زنجان و بانوان این اداره کل، از  واحد تولیدی مزرعه آفتاب دکانا بازدید کردند.
 مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری زنجان، ضمن بازدید از خطوط و محصولات تولیدی مزرعه آفتاب دکانا، از بکارگیری و اشتغال جوانان و بانوان، در این واحد تولیدی ابراز خرسندی کرد و افزود: امیدواریم ؛با بهبود وضعیت اقتصادی کشور و توسعه واحدهای تولیدی در استان، با بهره گیری از نیروهای جوانان  و متخصص در واحدهای تولیدی و صنعتی، رونق اقتصادی استان و گشور را بهبود بخشیم.
گفتنی است، واحد تولیدی مزرعه آفتاب دکانا در زمینه تولید فرآورده های نوشیدنی بدون هیچگونه مود نگهداره و افزودنی ها، در استان زنجان فعالیت دارد و اغلب محصولات تولیدی این واحد شرکت به کشورهای عراق، بلاروس،مالزی و دبی صادر می شود.
 
عكس هاي مرتبط :

بيشتر
نسخه قابل چاپ