منو اشيا عمودي
صفحه اصلي
آخرين بروزرسانی
آلبوم تصاوير
اخبار
اخبار اسلایدی
ادرس
اطلاعیه ها
اطلاعیه ها
انتقادات و پیشنهادات
اوقات شرعي
ایکون چپ
بازديدها
پیوندها
پیوندهای مرتبط
جستجو
دسترسی سریع
رکورد هاي بروزشده
رويدادها
زبان
زمان ديجيتال سرور
زیر پورتال ها
سامانه ها
سایت استانی
سرویس های داخلی
کپی رایت
لوگوها
لینک راست
لینک رو هدر
متون عمومي
متون عمومي
منو
منو
نظرسنجی
نوار راهبري
وب سايت ها
وب سايت ها
وزارتخانه ها
ورود

اخبار

1398/11/20 يكشنبهمدیر کل استاندارد استان زنجان:
بازار برای کالاهای بی کیفیت و فاقد نشان استاندارد نا امن است
مدیرکل استاندارد استان زنجان؛ از نا ایمن کردن بازار برای عرضه و فروش اجناس بی کیفیت و فاقد نشان استاندارد در استان خبر داد!

به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد استان زنجان، داودکارگرزاده، مدیرکل استاندارداستان، با اشاره به اجرای طرح طاها در این استان اظهارکرد: کارشناسان این اداره کل با همکاری بازرسان تایید صلاحیت شده سازمان ملی استاندارد ایران، ضمن ورود به بازار مصرف، کالا‌های مشمول استاندارد اجباری و کالاهای دارای پروانه استاندارد تشویقی را  از حیث سطح کیفی فرآورده ‌ها، مورد ارزیابی وکنترل قرار می‌دهند  که درصورت وجود مغایرت ها از تولید و عرضه کالاهای فاقدکیفیت به بازار مصرف جلوگیری می شود.

 کارگزاده، با بیان اینکه، این امر در راستای تامین ایمنی و سلامت جامعه و نیز اعتمادسازی و توجه عموم به علامت استاندارد ایران در استان اجرا می شود، تصریح کرد: بواسطه اجرای طرح طا‌ها در استان، درصدد نا امن کردن بازار برای افرادی که اجناس فاقد استاندارد عرضه می کنند، هستیم.

مدیرکل استاندارد استان زنجان، تاکید کرد: بر اساس قانون استاندارد هرگاه رعایت استاندارد برای تولید کالایی اجباری اعلام شود در صورت تولید و عرضه کالاهای با کیفیت پایین‌تر و بدون علامت استاندارد، تولیدکنندگان  و عرضه کنندگان به عنوان متخلف به مراجع قضایی معرفی میشوند.


نسخه قابل چاپ
بيشتر