منو اشيا عمودي
صفحه اصلي
آخرين بروزرسانی
آلبوم تصاوير
اخبار
اخبار اسلایدی
ادرس
اطلاعیه ها
اطلاعیه ها
انتقادات و پیشنهادات
اوقات شرعي
ایکون چپ
بازديدها
پیوندها
پیوندهای مرتبط
جستجو
دسترسی سریع
رکورد هاي بروزشده
رويدادها
زبان
زمان ديجيتال سرور
زیر پورتال ها
سامانه ها
سایت استانی
سرویس های داخلی
کپی رایت
لوگوها
لینک راست
لینک رو هدر
متون عمومي
متون عمومي
منو
منو
نظرسنجی
نوار راهبري
وب سايت ها
وب سايت ها
وزارتخانه ها
ورود
1398/4/2 يكشنبهمدیر کل استاندارد استان زنجان:
الویت تدوین استاندارد های ملی در استان زنجان مربوط به صنایع دستی است
مدیرکل استاندارد استان، در بازدید از خطوط تولیدی شرکت پدیدۀ شیمی قرن، با اشاره به رویکرد سازمان ملی استاندارد ایران، در بحث تدوین استانداردهای ملی و بین المللی افزود:رویکرد جدید سازمان ملی استاندارد ایران، درحوزه تدوین استانداردها علاوه برتدوین،تجدیدنظر استانداردهای ملی است، که الویت در استان زنجان، تدوین استاندارد های ملی مربوط به صنایع دستی است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد استان زنجان، داود کارگرزاده، مدیرکل استاندارد استان، در بازدید از خطوط تولیدی شرکت پدیدۀ شیمی قرن، با اشاره به رویکرد سازمان ملی استاندارد ایران، در بحث تدوین استانداردهای ملی و بین المللی افزود:رویکرد جدید سازمان ملی استاندارد ایران، درحوزه تدوین استانداردها علاوه برتدوین،تجدیدنظر استانداردهای ملی است، که الویت در استان زنجان، تدوین استاندارد های ملی مربوط به صنایع دستی است.
کارگزاده، اظهار کرد: با توجه به دارا بودن ظرفیت و پتانسیل های موجود در واحد تولیدی پدیده شیمی قرن، می توان با مشارکت در تدوین و تجدید نظز استانداردهای ملی شوینده  ها ومحصولات بهداشتی و سلولزی، در راستای نیازهای واحدهای تولیدی درسطح استان و کشور گام های مهم و مفیدی برداشت .
مدیرکل استاندارد استان زنجان، با اشاره به تشکیل حلقه های کیفیت در این استان، برای اولین باردرکشور،خاطرنشان کرد: این حلقه ها درحال حاضر در 4 بخش تخصصی فعالیت می کنند تا مشکلات، مسائل وموانع موجود در واحدهای تولیدی شناسایی شود که بخش شیمیایی  نیز یکی از بخش های تخصصی است.
مظفری، مدیر عامل شرکت پدیده شیمی قرن، نیزضمن استقبال از تشکیل حلقه های کیفیت دراین واحد تولیدی تصریح کرد امیدواریم با ارائه ایده های جدید، نو و خلاقانه در تدوین استانداردهای ملی بتوانیم پیشگام باشیم. 
عكس هاي مرتبط :

نسخه قابل چاپ