منو اشيا عمودي
صفحه اصلي
آخرين بروزرسانی
آلبوم تصاوير
اخبار
اخبار اسلایدی
ادرس
اطلاعیه ها
اطلاعیه ها
انتقادات و پیشنهادات
اوقات شرعي
ایکون چپ
بازديدها
پیوندها
پیوندهای مرتبط
جستجو
دسترسی سریع
رکورد هاي بروزشده
رويدادها
زبان
زمان ديجيتال سرور
زیر پورتال ها
سامانه ها
سایت استانی
سرویس های داخلی
کپی رایت
لوگوها
لینک راست
لینک رو هدر
متون عمومي
متون عمومي
منو
منو
نظرسنجی
نوار راهبري
وب سايت ها
وب سايت ها
وزارتخانه ها
ورود

اخبار

1398/9/3 يكشنبهرئیس اداره استاندارد شهرستان ابهر:
دستمال کاغذی بارش با جعل علامت استاندارد در شهرستان ابهر شناسایی شد
رئیس اداره استاندارد شهرستان ابهر، اعلام کرد: در راستای طرح اجرای هماهنگ استاندارد (طاها) و در ادامه بازرسی از مراکز صنفی، دستمال کاغذی با نام تجاری بارش که با جعل علامت استاندارد و فاقد کد ده رقمی در بازار این شهرستان عرضه می شد، شناسایی و توقیف شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد استان زنجان، امیر حاجی قربانی، رئیس اداره استاندارد شهرستان ابهر، اعلام کرد: در راستای طرح اجرای هماهنگ استاندارد (طاها) و در ادامه بازرسی از مراکز صنفی ، دستمال کاغذی با نام تجاری بارش که با جعل علامت استاندارد و فاقد کد ده رقمی در بازار این شهرستان عرضه می شد، شناسایی و توقیف شد.
حاجی قربانی، با اعلام اینکه؛ آدرس مندرج در بسته بندی این محصول، مربوط به استان البرز شهرک صنعتی اشتهارداست افزود: براساس استعلام های صورت گرفته از استان مذکور مشخص شد، این محصول فاقد پروانه کاربرد علامت استاندارد معتبربوده و نشان استاندارد؛  بر روی آن جعل شده است.
 رئیس اداره استانداردشهرستان ابهر، با تأکید بر اینکه؛ تولید، توزیع و عرضه محصولات مشمول استاندارد اجباری بدون دریافت مجوز استاندارد ممنوع است از همشهریان خواست؛ در صورت مشاهده مورد مذکور یا موارد مشابه،  مراتب را جهت رسیدگی و برخوردهای قانونی از طریق سامانه تلفنی 1517 به اداره کل استاندارد استان زنجان یا شهرستان ابهر اطلاع رسانی کنند.
وی  به همشهریان  توصیه کرد: در راستای اطلاع از اصالت محصول خریداری شده می توانند کد 10 رقمی مندرج در ذیل علامت استاندارد را به سامانه 10001517 پیامک کرده و با دریافت مشخصات محصول خریداری شده  نسبت به اصالت آن اطمینان حاصل کنند. 
 
عكس هاي مرتبط :

بيشتر
نسخه قابل چاپ