مؤسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران
جمعه 7 آبان 1395   13:44:06
ساختار اداره کل
خدمات الکترونیکی
آمار و اطلاع رسانی
این سامانه تا چه حد نیازهای شما را برآورده می سازد؟
   
کم
ضعيف
متوسط
خوب
عالي


بيشتر
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 52456
تعداد بازديد کنندگان سايت: 62181385 تعداد بازديد زيرپورتال: 61831 اين زيرپورتال امروز: 35 سایت در امروز: 11157 اين صفحه امروز: 11
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرستان زنجان: به لحاظ اینکه استاندارد با سلامتی مردم سر و کار داشته و از تضییع سرمایه جلوگیری می‌کند، حساس‌ترین اداره محسوب می شود!
حضرت آیت الله خاتمی ،نماینده ولی فقیه در استان زنجان با بیان اینکه در موضوع استاندارد حفظ سلامت جامعه بسیار مهم است، اظهار کرد: باید به مسائل غذایی در این بخش اهمیت بیشتری داده شود.


رئیس سازمان ملی استاندارد ایران:در بازدید از واحد تولیدی نخ تایر زنجان ؛ بر ایجاد سهولت در واردات مواد اولیه تأکید نمود !
ریاست سازمان ملی استاندارد ایران،سیاست دولت این نیست که بدون دلیل و منطق تعرفه ها را کاهش دهد و به طور قطع مشکلاتی در تامین داخلی نیز وجود دارد بنابراین تعرفه ها زمانی باید کاهش یابد که مواد اولیه واحدهای تولیدی با سهولت انجام گیرد و اگر مزیت رقابت پذیری در کشور وجود دارد این تعرفه ها باید کاهش یابد و از تولید داخل به این صورت حمایت شود .


معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندارد زنجان ؛به ترویج استاندارد های تشویقی در واحدهای تولیدی تأکید نمود!
معاون هماهنگی امور اقتصادی و مدیریت منابع انسانی استانداری زنجان تصریح کرد:مبنای اصلی استاندارد و ارتقای کیفیت کالا و خدمات تأمین حقوق اساسی مردم است و مردم حق ‌دارند از استاندارد کیفیت کالا و خدماتی که دریافت می‌کنند اطمینان حاصل کنند.


 • اخبار
 • اطلاعیه و فراخوان
 • سایت‌های استانی
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندارذ زنجان ؛به ترویج استاندارد های تشویقی در واحدهای تولیدی تأکید نمود!
افتتاح دفتر استانداردسازی در سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان زنجان، در سومین روز از هفته استاندارد در استان زنجان
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان زنجان: امیدواریم بتوانیم زمینه توسعه بکارگیری مصالح مناسب در امر ساختمان را با رعایت کلیه استانداردها فراهم نماییم.
پیامبر خدا صلى الله علیه و آله:     لَو یَعلَمُ العِبادُ ما فی رَمَضانَ لَتَمَنَّت أن یَکونَ رَمَضانُ سَنَةً؛
نحوه انتخاب مرکز آموزشی همکار نمونه سال 93
 • 1393/3/25 يكشنبه نحوه انتخاب مرکز آموزشی همکار نمونه سال 93
  طبق الزامات دستور العمل انتخاب مراکز آموزشی همکار نمونه به شماره 216/32/د مورخه06/05/1388 ، نحوه انتخاب مراکز آموزشی همکار نمونه در سال 1393 به شرح مستندات پیوست انجام می شود.
اطلاعیه نحوه تائید صلاحیت بازرسان اندازه شناسی قانونی
 • 1393/3/25 يكشنبه اطلاعیه نحوه تائید صلاحیت بازرسان اندازه شناسی قانونی
  بدینوسیله به اطلاع می رساند اولین آزمون سال 93 مرکز اندازه شناسی در سه حوزه فوق الذکر در روز جمعه مورخ 17/5/93 ساعت 30 : 9 صبح در محل دانشگاه علمی کاربردی دانشگاه صنعتی شریف برگزار خواهد شد ، لذا چنانچه تاریخ اعتبار کارت بازرسان آزمون دوره ای به اتمام رسیده و یا به هر دلیلی موفق به شرکت در آزمون نشده اند و یا حد نصاب قبولی در آزمون های برگزار شده سال 92 را کسب نکرده اند می توانند با رعایت ...( مراجعه به فایل پیوست)
سومین مسابقه وبلاگ نویسی سراسری نماز
تمديد مدت زمان آزمون دوره اي سنجش و توزين سبک ، توزين سنگين (باسکول ها ) و نازل هاي سوخت
فراخوان سومين جشنواره علمي ، فرهنگي ، هنري نماز استان همدان
گزارش تصویری

فروم
آر.اس.اس
آپدیت و بروز رسانی سایت
چند لحظه صبر كنيد